Kedilerin Gizemli Dünyası

Kedilerin Gizemli Dünyası

İlk insan Adem’den sonra yaratılan iki hayvandan biri Kedi. Diğeri Yılan.

*Her semavi dinde, yılan kötülüğü, kedi iyiliği temsil eder. Bugün yılanın en korktuğu canlı kedidir. Kedi kokusunun olduğu yere yılan giremez.

*Dördüncü boyutu görerek yaşarlar. Göremediklerinizi görürler, bunu size hizmet için kullanırlar. Size düşen hareketlerini analiz edecek dili öğrenmek!

*Duyuları çok hassas, sezileri çok kuvvetlidir.

*Deprem dahil gelen bir tehlike anında huzursuz ve temkinli olarak hazırlık yaparlar.

*Evinizde sinek dahil zararlı börtü böceği temizlerler. Siz uyurken hassas bir sensor gibi tehlikeye karşı bekçilik yaparlar.

*20 ile 140 hertz arası mırıltılı ses frekans ayarlarını, sizin tedavi ihtiyacınıza göre otomatik ayarlarlar.

*Mırıltıları, tendom ve sinir uçlarındaki hasarları tedavi eder.

*Gizemli mırıltılar ile yaraların enfeksiyon ve şişlik düzeyini düşürürler.

*Kedi sahibi insanlar %40 daha az kalp krizi geçirir. Gece uyurken kalbinize yakın uyumasına müsaade ederseniz bu oran yükselir. Kalbinizin ritimleri ile uyumlu mırıltıları kediniz kendine verilen programa göre ayarlar. Otomatik bir sistem ile Kalbiniz de buna karşılık verir.

*Dokuların iyileşmesi hususunda kedilerin insan bünyesine yardımı üzerinde araştırmalar henüz tamamlanmamıştır. Fransız bilim adamları bu konuda öncüdür.

*Bir kedi size yanaşıyor ve sürtünüyorsa, henüz etkileri tam keşfedilmemiş Astral bir gücü, ihtiyacınız olduğu için sizinle paylaşıyordur. Onu uzaklaştırıp, size vermeye çalıştığı pozitif enerjiyi reddetmeyin.

*Eski Medeniyetlerde, Mısır piramitlerindeki duvar çizimlerde dahi önemli bir yere sahip bu gizemli evcil hayvanın, alınlarındaki M harfi yüzünden Avrupa da “Muhammedin hayvanı” olarak kabul edilmesi sonucu duvarlara vurularak öldürülmelerini, daha sonra kedilerin azlığının tetiklediği böcek ve fare istilası ile hayati önemlerinin fark edildiğini unutmayın!

Alıntı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*